Aktualności
V Bieg Zakroczymski
W miniony weekend 31 maja w Zakroczymiu z okazji Dnia Dziecka odbył się po raz piąty Rodzinny Piknik Sportowy. W niedzielne popołudnie mieszkańcy Zakroczymia i okolic mieli okazję do wspólnej zabawy oraz udziału w V Biegu Zakroczymskim. Jak co roku wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Nałogi! Dzieciaki w nogi!”. Całe wydarzenie służy promowaniu zdrowych nawyków i walce z uzależnieniami wśród najmłodszych. Liczni uczestnicy biegu, jak co roku, zostali podzieleni na kategorie wiekowe: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zwycięzcy w każdej z kategorii poza pamiątkowym medalem i statuetką otrzymali nagrody specjalne.
Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych niespodzianki w postaci dmuchanych torów przeszkód, pokazu baniek mydlanych i kąpieli w pianie! Inicjatywa zachęca rodziny do wspólnej aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Firma LEK-AM miała w tym roku specjalne stoisko, na którym odbywały się, cieszące się ogromnym powodzeniem animacje dla dzieci, prowadzone przez Emilię Chmielewską. Ponadto LEK-AM jak co roku, ufundował dla wszystkich uczestników biegu pakiety startowe. Na mecie medale wręczali Artur Ciecierski, Burmistrz Zakroczymia, Magdalena Biernacka, Starosta Nowodworski, Piotr Serwatka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Zakroczymiu, Monika Ostapowska, Dyrektor Personalna LEK-AM oraz Danuta Hanna Jakubowska, PR Manager LEK-AM.
